Restaurace

scrolldown
Roll down

Restaurace

Ryzí potěšení pro milovníky dobrého jídla.

 

Restaurant “1900”

alt

Otevírací doba
Denně

alt

Snídaně
od 7:00 do 10:00

 

alt

Oběd
od 11:30 do 13:00

 

alt

Večeře
od 18:00 do 20:00

 

alt

Kapacita
110 míst

 

alt

V Restaurantu „1900“ na Vás čekají kulinářské speciality, vybraná vína a jedinečná atmosféra vytvářená okouzlujícím dobovým interiérem. Naší hlavní starostí je pak kvalitní gastronomie, příjemný personál a profesionální služby.

Šéfkuchař Evarist Tintěra má k Hotelu Excelsior velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem. Přesto, že nepochází přímo z Mariánských Lázní, je členem hotelového týmu prakticky od svého příchodu do města před 20 lety a postupným získáváním cenných zkušeností se propracoval až na pozici šéfkuchaře. Zastává názor, že práce v pohostinství je týmová činnost, jejímž cílem je uspokojovat potřeby klientů. Pokračuje ve vedení Churchill's Pub & Restaurant cestou oblíbené kombinace tradičních receptů a zároveň vede i druhou restauraci hotelu „Restaurant 1900“.

 

 

 

Churchill's Pub & Restaurant

je dnes považován za jednu z nejlepších restaurací v Mariánských Lázních

 

alt

Otevírací doba
denně od 11:00 do 23:00

alt

Kapacita
50 míst

 

alt

Churchill's Pub & Restaurant je skutečně výjimečný architektonický skvost, který byl pojmenován podle britského premiéra a spisovatele Winstona Churchilla. Doporučujeme jej navštívit i v případě, že nejste hotelovým hostem. Tato restaurace nabízí výjimečnou a romantickou atmosféru, v níž se budete cítit jako v jiném světě. Uvolněte se v této slavné restauraci a ochutnejte českou i mezinárodní kuchyni.

Vinné pátky

Aby se Churchill's Pub & Restaurant, který najdete na Hlavní třídě, etabloval jako příjemná a labužnická restaurace, pořádá každý první pátek v měsíci vinné večery. Během večera prezentuje své víno vybraný vinař. Víno se snoubí s pětichodovým degustačním menu připraveným speciálně pro tuto příležitost šéfkuchařem Evaristem Tintěrou. 

alt